Záhradná párty vo veľkom štýle: Čo by na nej nemalo chýbať?

Do začiatku jari síce ešte nejaký ten piatok zostáva, ale prečo si nenaplánovať prvú záhradnú akciu roku už teraz? Aspoň sa budete mať na čo tešiť… Pripravili sme pre vás niekoľko skvelých tipov, vďaka ktorým sa pred hosťami ukážete ako najlepší organizátor párty pod holým nebom.

Zožeňte si party stan(y)

Spoliehať sa na predpoveď počasia je slušne povedané naivné. A nie je nič horšie, než keď sa v priebehu niekoľkých minút zatiahne obloha a prudký lejak spláchne všetko, čo sa nachádza na grile a na stoloch. Nehľadiac na to, že vaši hostia určite nechcú vyzerať ako vodníci. Riešenie je pritom jednoduché, stačí si zaobstarať party stan. Pokiaľ sa vám nechce do prístrešku investovať, pretože viete, že ho využijete len párkrát za sezónu, pomôže vám požičovňa party stanu. Ceny za požičanie párty stanu sú oproti obstarávacím cenám kvalitných konštrukcií mnohonásobne nižšie. Bližšie informácie nájdete na stránkach najbližšie požičovne.

Štýlové dekorácie a večerné osvetlenie

Tušíme, že vám nejde o obyčajnú stretnutie, ale o nezabudnuteľnú párty, ktorá sa hosťom vryje do pamäti. Ale ako to docieliť? Veľmi jednoducho - štylizujte akciu do určitej témy a nezabudnite uvedomiť ostatným aby sa dostavili v príhodnom oblečení. Čo napríklad párty v štýle známych osobností alebo filmových postáv? Určite sa vám podarí vymyslieť niečo kreatívne. Určite nezabudnite na osvetlenie, pretože dobrá párty sa vždy pretiahne do nočných hodín. Dobrou voľbou sú LED reflektory a svetelné reťaze. Obstarávacie ceny sú nízke, efekt vynikajúci! Zábavné hry a hudobný sprievod Nesmiete dopustiť, aby vašu párty zabila nuda. Pripravte si preto dostatok aktivít, ktoré je možné prevádzkovať kolektívne. Trebárs ich nakoniec nevyužijete, ale jeden nikdy nevie, kedy sa môžu hodiť. A určite by nemala chýbať hudba - vyberte neutrálny playlist, ktorý by sa mohol páčiť väčšine hostí.

Publikované: 13. 07. 2022

Kategória: Nezařazené

Autor: Katka Strnadová