Záhradná romantika s pohodlnými lehátkami a párty stany

Jar - je čas sa rozhodnúť pre určitý záhradný štýl. V prvom rade sa pozrieme na ponuku pekných záhradných párty stanov. Výber stanov a záhradného nábytku nám uľahčia katalógy, prehliadka v kamenných a internetových obchodoch, a pokiaľ máte príležitosť, konzultujte všetko s dizajnérmi. V poslednom čase sa venuje záhradám veľká pozornosť. Koniec koncov, bez komfortného nábytku, rekreácia v prírode nebude pohodlná. Navyše moderný vidiecky nábytok ošperkuje každé miesto. V záhradnom nábytku sú stoličky alebo lavice, stoly, hojdačky, lehátka atď. Okrem tradičného nábytku, môžete nájsť zložité a neobvyklé prvky – originálne riešenie sú dve stoličky prepojené so stolom na kolieskach; lehátko so strechou a podobne.

Záhradný “pragmatizmus” – drevené záhradné lehátka hrajú prím

Ak sa vydáme do sveta záhradného nábytku, v prvom rade sa stretneme s drevenými modelmi, ktoré sú dnes veľmi žiadané. Bez drevených záhradných lehátok s vankúšikmi veľa komfortu neužijete. A prečo drevený nábytok bol a zostáva jedným z najpopulárnejších na trhu? Drevo je „živý“ a „teplý“ prírodný materiál, ktorý prirodzeným spôsobom zapadne do akejkoľvek záhrady. Moderný vidiecky nábytok je mimoriadne odolný a spoľahlivý. Výrobcovia používajú špeciálne metódy spracovania dreva a ochranných kompozícií odolných proti vlhkosti, vďaka ktorým výrobky získavajú zvláštnu silu a neboja sa atmosférických vplyvov.

Vybrať komfortné záhradné lehátka nemusia byť vždy jednoduché

Drevo je ako materiál bez konkurencie, napriek tomu si svoju cestu k zákazníkovi našli aj prútené záhradné lehátka rovnako ako plastové. V poslednej dobe je prútený nábytok stále obľúbenejší. Dnes rad pleteného nábytku pre záhradu nie je obmedzený na tradičné hojdacie stoličky, stoly, stoličky, týka sa to aj záhradných lehátok. V predaji sú prútené pohovky, komody, stoly, postele a skrine. Náročnejší používatelia preferujú elegantný kovový a kamenný záhradný nábytok.

Publikované: 13. 07. 2022

Kategória: Nezařazené

Autor: Katka Strnadová